Gastronomia w Podgórzynie

(9)

Dania kuchni polskiej, europejskiej, grill

Restauracja Aquakultura w Podgórzynie - w menu różnego rodzaju dania rybne, steki, ślimaki z rydzami i wiele innych, pysznych dań. więcej »

ul. Stawy Podgórzyńskie 1, Podgórzyn

Dania kuchni polskiej, ryby.

Zajazd Miszówka w Podgórzynie to miejsce położone w otoczeniu gór i stawów, które oferuje prawdziwie polską kuchnię. Zajazd zbudowany jest z drewnianych bali i w... więcej »

ul. Topolowa, Podgórzyn

Dania z grilla, dania obiadowe, desery

Bar Pod Wesołym Misiem w Przesiece - drewniany bar o swojskiej atmosferze. W ofercie między innymi szaszłyki drobiowe, kiełbaski i pierogi, lody, słodycze i... więcej »

ul. Droga Turystyczna 8, Przesieka

Dania regionalne, dania obiadowe

Gospoda Górska Chata w Przesiece - górskie jadło - solidne dania dla zmęczonych górską wędrówką, porcje dla dzieci, dania dobre na obiad, przekąskę i kolację. Letnie dan... więcej »

ul. Kamienna 2A, Przesieka

Pizza, dania włoskie

Jeżeli masz ochotę na dobrą pizze to tutaj zjesz ją za na prawdę dobrą cenę. W sali kominkowej działa Pizzeria Liczyrzepa - czynne od godz. 14.00. Pizzę z pieca można też zamówić p... więcej »

ul. Droga Liczyrzepy 1, Przesieka

Dania obiadowe

Złoty Widok - bar z widokiem na zalew w Sosnówce. Grill Bar Złoty Widok w Sosnówce, przy głównej drodze prowadzącej do Karpacza.  W menu regionalne i domowe posiłki, zest... więcej »

ul. Złoty Widok 15, Sosnówka

Smażalnia Ryb.

Smażalnia Ryb U Rybaka. poniedziałek: 11:00 - 19:00 wtorek: 11:00 - 19:00 środa: ZAMKNIĘTE czwartek: 11:00 - 19:00 piątek: 11:00 - 19:00 sobota: 12:00 - 19:00 niedziela: 12:00 - 19:00 więcej »

ul. Tyrolska 11, Sosnówka
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00