Atrakcje w Podgórzynie

(7)

Stawy Podgórzyńskie znajdują się na skraju Podgórzyna, przy Cieplicach. Założone zostały około XV wieku przez zakon Cystersów z Cieplic. W XVIII stuleciu (kiedy stawy były wł... więcej »

Zabytkowy tramwaj w Podgórzynie W Podgórzynie, w miejscu dawnego przystanku końcowego linii tramwajowej Cieplice – Podgórzyn „Pod Skałką” stoi zabytkowy tramwaj... więcej »

ul. Żołnierska 79, Podgórzyn

Szlaki turystyczne z Podgórzyna W Podgórzynie są dwa punkty węzłowe szlaków turystycznych. Można z nich wędrować w Karkonosze, czy do pobliskich atrakcji: Zamek Chojnik, Wodospad... więcej »

Karkonosze to najwyższa partia Sudetów - jedyne pasmo jakiego wierchy przewyższają 1400 metrów n.p.m. Karkonosze ciągną się od Przełęczy Lubawskiej do Przełęczy Szklarskiej - to mniej wi... więcej »

Zamek Chojnik u stóp Karkonoszy Zamek Chojnik to jedna z najbardziej znanych ruin zamkowych na Dolnym Śląsku a jednocześnie najczęściej odwiedzanych, głównie ze względu na świetne położ... więcej »

Jelenia Góra-Sobieszów

Wodospad Podgórnej w Przesiece. Najbliżej Podgórzyna położonym wodospadem nie jest ani Wodospad Szklarki, ani Wodospad Kamieńczyka tylko Wodospad Podgórnej w Przesiece – po... więcej »

Przesieka - przy rozwidleniu szlaków turystycznych

Kaplica Św. Anny na Grabowcu Kaplica Św. Anny to ciekawy obiekt sakralny położony na zachodnim, porośniętym lasem, zboczu Grabowca (784 m n.p.m.) w Sosnówce. Pierwsza, wówczas drewniana... więcej »

zachodnie zbocze Grabowca
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00