za dobę i

Domki AGRO RANCHO
Oferujemy miejsce noclegowe dla ok. 18 osób - m.in. pokoje ze wspólną łazienką, pokoje z łazienkami,
Gospodarstwo Agroturystyczne CHATA MIKOŁAJA znajduje się w Podgórzynie - w bardzo dogodnej lokalizacji!
Bujwida 22a, Podgórzyn
Gospodarstwo Agroturystyczne CHATA MIKOŁAJA znajduje się w Podgórzynie - w bardzo dogodnej lokalizacji, skąd wszędzie jest blisko - zarówno w góry, do Karpacza, jak i do Cieplic i Jeleniej Góry.
Sam budynek to odremontowana i przebudowana wylęgarnia pstrągów, wybudowana ponad 100 lat temu przez zakon cystersów.
Chata Mikołaja oferuje pokoje dwuosobowe, trzyosobowe i apartament. Każdy pokój ma własną łazienkę.
Do dyspozycji gości jest przestronny salon z kominkiem.
Godziny posiłków, zarówno śniadań jak i obiadokolacji, dostosowane są do indywidualnie do planów gości w danym dniu.
Pokoje 2, i 3-osobowe oraz apartament.
Wszystkie wyposażone są we własną łazienkę, a z okien dwóch pokoi rozpościera się przepiękny widok na Karkonosze.
Pokoje na parterze połączone są salonem z kominkiem. Z salonu można wyjść bezpośrednio do ogrodu. Grube kamienne mury zapewniają ciepło zimą oraz przyjemny chłód latem.
Pokoje gościnne na poddaszu z widokiem na Śnieżkę wyposażone zostały w klimatyzację, dzięki czemu nawet w upalny dzień zapewniają odpoczynek w przyjemnej atmosferze.
Na terenie obiektu jest dostęp do bezprzewodowego internetu.
WiFi
Parking
Ogród do dyspozycji gości
Telewizor
Klimatyzacja
Radio
Ręczniki
Wyżywienie
Prywatna łazienka
Żelazko
Grill
Plac zabaw
Akceptujemy małe zwierzęta
Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami
Błąd:
i zapytaj o oferty specjalne lub promocje
w Gospodarstwo Agroturystyczne CHATA MIKOŁAJA
Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami
Błąd:
Data przyjazdu i wyjazdu
closeData przyjazdu i wyjazdu
close